היי שמי רוזי דבוש,

ואני הבעלים של חברת הבוטיק רוזליין המפתחת ומשווקת קוסמטיקה טבעית ומוצרי טיפוח טבעיים.  

אנו עובדים עם חומרים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים, ומשלבים שמנים אתרים וארומתרפיה במוצרינו. אנחנו ברוזליין מאמינים בקוסמטיקה שמדברת בשפת הגוף והעור, שיודעת לחזק, למצק, להזין וליפות באופן טבעי. תוך מספר שנים בודדות, יצרנו קהילת לקוחות גדולה, מרוצה, חוזרת וממליצה הנהנית משפע של מוצרים מהליין הקיים כמו גם מרקיחת מוצרים בהתאמה אישית. אנו שמים דגש מיוחד על יחס אישי, הגינות, יושרה ובעיקר קשב על מנת להעניק את הטוב ביותר בהתאם לצורך.

 

היום בו גיליתי את עולם הטיפוח והיופי

 לפני כחמש שנים פגשתי לראשונה את עולם הטיפוח והיופי לנשים ולגברים. הכרתי מוצרים מטריפים, פגשתי שוק משגשג והתאהבתי במגוון האין-סופי של הניחוחות והמרקמים. במהלך השנים למדתי אט-אט לזהות את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, את היתרונות והחסרונות של כל מוצר ומוצר ופיתחתי יכולות פיתוח והתאמה, גם בניחוח, לכל לקוחה ולקוח. מוצרי האיכות של רוזליין נמכרים במחירים אטרקטיביים ונגישים לכל כיס בחנות און ליין זו, בחנות הבית בחולון, בהזמנה טלפונית ודרך קוסמטיקאיות ברחבי הארץ.
ניתן לרכוש דוגמיות להתנסות בטלפון 052-6818263

 היכונו לנסות, להתלהב ובעיקר להתאהב!


נתוני מפה
Map data ©2019 Google, Mapa GISrael
נתוני מפהMap data ©2019 Google, Mapa GISrael
Map data ©2019 Google, Mapa GISrael
" aria-label="‏בקרת אטב-איש של Street View" style="height: 30px; width: 30px; position: absolute; transform: translate(-50%, -50%); pointer-events: none;"> " " aria-label="אטב-איש נמצא על גבי המפה" style="display: none; height: 30px; width: 30px; position: absolute; transform: translate(-50%, -50%); pointer-events: none;"> " aria-label="‏בקרת אטב-איש של Street View" style="display: none; height: 40px; width: 40px; position: absolute; transform: translate(-60%, -45%); pointer-events: none;">
x

#{title}

#{text}

#{price}