איך לדאוג לניקיון הפנים בבית: 4 צעדים פשוטים. 

כולנו רוצות עור יפה, ללא פגמים, אבל לעיתים קרובות אנחנו לא עושות את המאמץ הנוסף (וזה כולל אותי...). החיים שלנו עמוסים, ויש מלא משימות, ולא תמיד יש לנו זמן ללכת לקוסמטיקאית לטפח את העור שלנו. העניין הוא, שרובנו לא משקיעות אפילו 20 דקות ביום לשגרת ניקוי וטיפוח העור. אבל חשוב שנדע, שרוב סוגי העור זקוקים לניקוי פנים יום יומי על מנת שהוא יהיה בריא וזוהר. העור שלנו זקוק לטיפול על בסיס שוטף. אפילו אם את הולכת לטיפול קוסמטי במכון באופן תקופתי, זה לא מייתר את תהליך הניקיון היום יומי בבית. 

הכנתי לכם מדריך, צעד אחרי צעד, לניקיון הפנים בבית במינימום זמן, בתוספת טיפים שיגבירו את היופי הטבעי שלכן. 
אז הנה ארבעת הצעדים שכדאי לעקוב אחריהם בזמן ניקיון הפנים בבית, על מנת להבטיח עור זוהר, ללא פגמים, וללא תאים מתים ולכלוך.

1. ניקיון

ניקיון של עור הפנים חשוב על מנת להבטיח אור זוהר. שטפי את פנייך באופן יסודי עם סבון המיועד לעור הפנים ויבשי את העור עם מגבת בטפיחות קלות. כדאי להימנע משימוש במים חמים, המייבשים את העור. שימו קצת חלב לניקוי הפנים על צמר גפן ונגבו את העור על מנת לנקות את הנקבוביות מהחומרים הסותמים אותם ולהסיר כל לכלוך שאולי נשאר.

2. טיפול באדים

אם לא ניסיתם נקיון באדים, ממש מומלץ! חשפו את העור למכשיר האדים למשך כ-5 דקות ואח"כ נגבו את העור בעדינות. זוהי שיטה שעושה פלאים לעור שמנוני. לאחר החשיפה לאדים עסו את עור הפנים בתנועות סיבוביות עם קוביית קרח על מנת להדק את הנקבוביות ולהחזיר את עור הפנים לטמפרטורה נורמלית. 

3. קרצוף

המשיכו על ידי שימוש בסבון גרגירים לקרצוף הפנים למשך כמה דקות, להסרת תאים מתים. אפשר להשתמש בתערובת של סוכר ודבש (בחלקים שווים) המשמש בקרם גרגירים טבעי. קרצפו את הפנים במשך 5 דקות, והשאירו את החומר על הפנים למשך 3 דקות נוספות לפני שאתם שוטפים את הפנים. 

4.לחות

לבסוף מרחו קרם לחות על הפנים והצוואר. חשוב לעשות זאת לפני שהולכים לישון. לעור יבש, השתמשו בקרם נטול אלכוהול. לעור עם אקנה, השתמשו בקרם המכיל:
benzoyl peroxide. 

בסיכומו של דבר, מה שחשוב בעניין נקיון עור הפנים הוא התמדה. בחרו חמרים טובים וטבעיים והקפידו להתשמש בהם יום יום.

שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿


יש לכם שאלה? לא יודעים האם זה מתאים לכם?
מוזמנים ליצור קשר בטלפון
 
052-6818263 אשמח לעזור

 
x

#{title}

#{text}

#{price}