פטרת ציפורניים: ככה תפטרו ממנה באופן טבעי
פטרת ציפורניים היא אחת התופעות היותר שכיחות באוכלוסייה, יותר מדבקות ויותר "עקשניות". היא לא כואבת, לרוב לא מסוכנת ובכל זאת כולם רוצים להיפטר ממנה.
 

אנשים מבוגרים ובעלי מערכת חיסונית נמוכה, נמצאים בסיכוי גבוה יותר לסבול מפטרת ציפורניים  אך גם חבלה, מכה או גנטיקה יכולות לגרום לציפורן שלכם להפוך לבית גידול צהבהב וגבשושי  ללא קשר לגיל או לחוסן גופני.
 
כשפטרייה מתיישבת על הציפורן, קשה להזיז אותה משם. זו הסיבה שהדבר העיקרי שתצטרכו לגייס, כדי להביס אותה, זו סבלנות! אם יש משהו וודאי בעלוקה הפטרייתית הזו, היא העובדה שלהיפטר ממנה זה לא עניין של זבנג וגמרנו. זה בפירוש עניין של זמן וטיפול עקבי. והתוצאות?
רק נאמר שזה קצת כמו לצאת לחופשי אחרי סגר. או במקרה של ציפורניים, לצאת מהנעליים.
 
אז איך נלחמים בתופעה בלי כימיקליים וכדורים?   
אם כבר הזכרנו את עניין הנעליים, מקומות סגורים ולחים מהווים בתי גידול לפטריות ולכן אנשים, כמו חיילים, שהולכים הרבה שעות ביום עם נעליים סגורות, סובלים מפטרת. כדי למזער את התופעה או להימנע ממנה, הקפידו על ייבוש קפדני של כפות הרגליים אחרי רחצה, על החלפת גרביים לעיתים תכופות ואוורור של הנעליים. הימנעו, ככל האפשר, מנעליים סגורות והצטיידו בכפכפים במלתחות ציבוריות.
 
גיליתם התחלה של פטרייה בציפורן? אל תתעלמו ממנה, היא לא תעלם לבד! 
ניתן להיפטר מפטרת ציפורניים עם כדורים, לקים (טיפוליים) ולייזר אבל כל אלו דורשים מרשם של רופא ומעקב של מומחים ויש גם קרמים ושמנים טבעיים. גם במקרים של ריפוי, הפטריות לעיתים חוזרות.
עקשניות כבר אמרנו? מכאן שגם הטיפול בהן צריך להיות עיקש ועקבי, מה שנקרא "ראש בראש."

לא משנה באיזה טיפול תבחרו, (טוב האמת שזה כן משנה כי יש הבדל בין לקחת כדורים שמחייבים בדיקות דם ומעקב רפואי כמו גם לקים טיפוליים שניתנים רק ע"י רופא או להשתמש בתכשיר טבעי שכולו על טהרת הטבע), בכל מקרה מומלץ לגזור את הציפורניים כמה שיותר צמוד לעור ולשייף את שטח הפנים שלה.
 
לרוזליין שמן טבעי לטיפול בפטרת ציפורניים ותכשירים טבעיים נוספים שתומכים בריפוי שלה כמו: סבון ומלח ארומתרפי. למען הסר ספק, אין פה שום הוקוס פוקוס אבל התמדה והצמדות להוראות יביאו לתוצאות ולציפורניים יפות.

שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿

 
יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור שלך? 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר: 
052-6818263 אשמח לעזור
      

 


 
x

#{title}

#{text}

#{price}