בין קרם יום לבין מסיכת יופי מינרלית

מה ההבדל בין קרם יום לפנים של רוזליין לבין מסיכת היופי המינרלית שלה? כל מה שרציתן לדעת על ההבדלים במרכיבים, השימושים והתוצאותמוכנותהתחלנו!
 

 לא פעם, נשים תוהות ובצדק, מה ההבדל בין קרם יום טבעי לפנים לבין מסיכת יופי מינרלית?
שניהם מוצרים שניתן לרכוש כאן באתר של רוזליין ושניהם עוזרים לעכב את ההזדקנות הטבעית של העור ולשוות לו מראה גמיש וזוהר. ובכל זאת?
אני נוהגת לומר שזה קצת דומה למקלחת ריענון ביום חם לעומת מקלחת יסודית עם חפיפה. 
 

חומצה הילארונית וקולגן בקרם יוםזה רק נשמע מפחיד

גם קרם היום של רוזליין וגם מסיכת היופי המינרליתמזינים את העורמשפרים את המראה שלו ומעכבים את ההזדקנות שלוקרם היום מכיל תמציות צמחיםוויטמיניםמינרליםשמנים ואפילו חומצה היאלורונית וקולגןזה נשמע מפחידאבל אל פחד ואל מוראמדובר בחומרים טבעיים לגמרי.

מרביתה של החומצה ההיאלורונית נמצאת בעור שלנוהיא דומה לג'ל והמבנה המולקולרי הענק שלהמסוגל לספח אליו כמויות של מיםככל שהריכוז שלה יהיה גבוה יותרכך גם העור שלנו יקבל מראה זוהר ובריאהקולגןגם הוא חומר טבעיהוא החלבון השכיח ביותר שנמצא בגופנו והוא מהווה בין 25 ל-35 אחוזים מכלל החלבונים בגופינוהוא המרכיב העיקרי ברקמות החיבור שלנו וגם לו תפקיד חשוב במראה עור צעיר מאחר והוא נמצא בשכבה האמצעית של העורשכבת הדרמיס המעניקה לעור יציבות.

אחרי גיל 30, לצערנו זה קורה יותר מהר ממה שהיינו רוציםהחומרים הטבעיים האלו מתדלדליםבדיוק כמו חומרים אחרים שמוכרים לנו יותרלמשלסידן שמתדלדל וגורם לדילול העצםוהעור שלנו הולך ומאבד מחיוניותומגמישותו ומהמראה הזוהר שלו.

זו בדיוק הסיבה לכך שקרם היום של רוזליין מכיל וויטמיניםמינרלים ואת כל החומרים הטבעיים האחריםכדי להחזיר לגוף את מה שהוא מאבד.

 

מסיכת יופי מינרלית – כמו טיפול אצל קוסמטיקאית רק בבית

בעוד שקרם היוםמיועד לשימוש יום יומי המסכההיא ליגה אחרת.

היא כמו טיפול יופי אצל קוסמטיקאיתרק בביתפעם בשבועאת עושה לך יופי של פינוק וחוסכת לך זמן וכסףהיא שומנית יותר מהקרם יום וכמות הוויטמינים והמינרלים בה גדולה יותרזו הסיבה שככל שמשאירים אותה יותר זמן על העורכך האפקטיביות שלה גדולה יותר.

 

ישנן המון סוגים של מסכות לפניםכאלו שנראות כמו מסיכות לפוריםעבות ומוצקותאחרותנספגות בעורמסיכת היופי המינרלית של רוזלייןהיא מהסוג השניהיא נספגת בעורללא צורך בקילוף או רחצהכל מה שנדרש זה להוריד את השאריות שלה עם טישו או עם מגבת לחה.

 האם אפשר לוותר על המסכה אם משתמשים בקרם ביום יום?
התשובה שלי: האם מקלחת להתרעננות ביום לוהט מחליפה מקלחת יסודית עם חפיפה?  
לא רק שלא מוותרים, אלא שבוחרים גם וגם. כי לכל מוצר התפקיד שלו.
 

 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}