הסוד למניעת התקררות
רוצים לחיות בריא יותר, בלי אף נוזל, או גרון כואב? הינה  9 טיפים למניעת התקררות.

ירקות ירוקים  
ירקות ירוקים עליים עשירים בויטמינים, מסייעים בשמירה על תזונה מאוזנת ותומכים במערכת החיסונית.  האכילה של הירקות הירוקים מגבירה יצור של פרוטאינים החיוניים לפעולה יעילה של מערכת החיסון.

ויטמין D
מחסור בויטמין D גורם לסימפטומים כגון צמיחה דלה של העצמות, בעיות בתפקוד הלב והדם, ומערכת חיסונית חלשה. ככל שהעור שלנו כהה יותר, אנחנו נוטים שלא לקבל ויטמין D על ידי חשיפה לשמש, וכך הצורך להשלמה תזונתית עולה. מזונות כמו חלמון ביצה, פטריות, סלמון, טונה וכבד בקר הם מקור טוב לויטמין D. ניתן גם לרכוש תוסף מזון ויטמין D.

תנועה 
 עיסוק קבוע בספורט, לדוגמא: צעידה שלוש פעמים בשבוע, יכולה להשפיע עלינו לטובה מעבר לגזרה. ספורט מסיייע גם ב: מניעת דלקות ומחלות כרוניות, הפחתת לחץ והפרשה של הורמונים מזיקים הקשורים ללחץ. מגביר את זרימת כדורית הדם הלבנות, הנלחמות במחלות השונות.

לישון מספיק  
 חשוב לישון מספיק שעות, במיוחד במצב בו נחשפתם לוירוס כלשהו. כשישנים מספיק, הגוף משחרר ציטוקינים – סוג של פרוטאין, הנלחם בדלקות על ידי חיזוק המערכת החיסונית

אלכוהול  
 מחקרים חדשים מראים ששתיית אלכוהול עלולה להרוג את התאים הדנדריטים, המהווים חלק מהותי ממערכת החיסון. שתייה מרובה של אלכוהול יכולה, לפיכך, להחליש את המערכת החיסונית. זו גם הסיבה שחיסונים הם פחות אפקטיביים באנשים שמכורים לאלכוהול.

רוגע 
רגיעה משפרת את הבריאות באופן כללי. אפשר להעזר ביוגה או מדיטציה על מנת להקל את המתח. הורמון הקורטיזול עוזר לגוף להילחם בדלקות ומחלות. יחד עם זאת, כאשר הקורטיזול מופרש באופן סיסטמטי הוא הופך לפחות אפקטיבי.

תה ירוק    
כבר מאות בשנים שהתה הירוק ידוע כגורם התורם לבריאות טובה. התה הירוק עשיר באנטיאוקסידנטים הנקראים פלבנואידים. מספר כוסות תה ירוק ביום יכולות לתרום גם לירידה בלחץ הדם ובמחלות לב ודם.

ארוחות צבעוניות  
כשמבשלים עם ירקות ופירות מכל צבעי הקשת מבטיחים שהגוף יקבל מגוון רחב של ויטמינים שחיוניים לו, כולל ויטמין C. מחקרים מראים שויטמין C עוזר למנוע התקררות ושפעת, במיוחד אצל אנשים שסובלים מלחץ.

הגיינה.
שמירה על רמה גבוהה של הגיינה מאפשרת לגוף שלנו להימנע מוירוסים וחיידקים. על מה חשוב להקפיד?
  • להתקלח באופן יום יומי.
  • לשטוף ידיים לפני שאוכלים או מכינים אוכל.
  • לשטוף ידיים לפני שמרכיבים עדשות מגע.
  • לשטוף ידיים במשך 20 שניות ולהקפיד לשטוף גם מתחת לצפרניים.
  • השתמשו באלכוג'ל.
  • הקפידו מפעם לפעם לנגב משטחים שנוטים להזדהם כמו מקלדת המחשב והטלפון.
בסיכומו של עניין, אפשר להישאר בריא על ידי פעילות גופנית שוטפת, תזונה בריאה  ושתייה מספקת.     
הגוף שלנו עובד ממש קשה במשך היום, וחשוב לכל אחד מאיתנו לטפל בו כדי להבטיח שהמכונה  המופלאה הזו נשמרת במצב הטוב ביותר.


השימוש בטיפים הביתיים, הינם באחריותם הבלעדית של המשתמשים
אין לראות בטיפים אלה אישור /חלופה רפואית 


שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר: 052-6818263 אשמח לעזור

 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}