איך מטפלים בפיגמנטציה וכתמי עור עם מוצרים הקיימים בכל מטבח?

כתמי שמש (כתמי כבד או כתמי גיל)- שכיחים יותר באנשים בהירי עור שנחשפו בצעירותם לשמש. מופיעים בעור הפנים, הידיים,  החזה. לעולם לא מופיעים בעור שמוגן דרך קבע מקרני שמש. פיגמנטציה זו מופיעה בגברים ונשים כאחת.
פיגמנטציה יכולה להופיע לאחר החלמת פצעי בגרות, בצלקות ניתוחיות, פציעות, ואפילו אחרי טיפולים קוסמטיים כמו הסרת שיער בלייזר, פילינגים וכו. לסיבות נוספות ליצירת פיגמנטציה לחצו כאן>

טיפים לטיפול טבעי לפיגמנטציה וכתמי עור

1. לימון
כשמדובר בכתמים כהים, לימון הוא הדבר הראשון שאתם צריכים להשתמש בו. תכולת חומצת הלימון הגבוהה שבו, הופך אותו למבהיר טבעי. ניתן לסחוט לימון טרי, לטבול בו צמר גפן, למרוח ישירות על הכתמים הכהים, להשאירו לפעול למשך 15-20 דקות ולשטוף עם מים קרים. אתם יכולים לחזור על הליך זה פעמיים ביום עד שתפטרו מהכתמים הכהים. תוכלו אפילו לערבב אותו עם דבש ולמרוח, אם מיץ הלימון אינו עדין מספיק עבור עורכם. במידה ויש צריכה ניתן למהול במים.

 

2.תפוח אדמה לא מבושל

תפוח האדמה עשיר באנזים catecholase, אשר ידוע כמשפר את גוון העור. ניתן לחתוך חתיכה של תפוח אדמה ולשפשף אותו ישירות על הכתמים הכהים. או שתוכלו לכתוש תפוח אדמה, לסחוט את המיץ, ולמרוח אותו על הכתמים הכהים באמצעות צמר גפן. ניתן להשתמש בתרופה זו פעמיים עד שלוש פעמים ביום למשך כחודש כדי לקבל תוצאה משמעותית.
 

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים מלא בחומרים שמסירים כתמים כהים. הוא עשיר בחומצה ציטרית, חומצה גליקולית, וחומצה לקטית. חומצות אלה מבהירות את הכתמים הכהים וגם מקלפים את העור המת. חומץ תפוחים מבוסס על גופרית, וזו ידועה באיזון חוסר התאמה בצבע העור. תוכלו לטבול צמר גפן בחומץ תפוחים ולמרוח ישירות על הכתמים הכהים או לדלל במים עד 50%.
 

4. בננות 

במקום לזרוק את הקליפה לפח  תעסו את העור עם החלק הפנימי של הקליפה למשך 10 דקות, אם יש לכן זמן ניתן להשאיר 20 דק עד שהחומרים יספגו בעור – ויכול לשמש גם כמסיכה טבעית. ואז לסיום התהליך לשתוף את הפנים במים וסבון טבעי
 

5.לבן

הלבן  יעיל גם בטיפול בכתמים שחורים. כמו מיץ לימון, גם הוא עוזר להדהות פגמים ונקודות שחורות אך מבלי לגרום לתחושת שריפה. קבלו מתכון למשחת הבהרה ביתית.
  1. 4 כפיות לבן
  2. הוסיפו שתי כפיות של מיץ עגבניות סחוט
  3. ערבבו את שני הרכיבים (לשניהם יש תכונות הלבנה מעולות) ואז הניחו על הפנים.
  4. שטפו מהפנים אחרי 15 דקות

מוזמנים לנסות את מארז הטיפול הטבעי של רוזליין בכתמי עור ופיגמנטציה, שיפור משמעותי
כבר מהתחלת השימוש. המוצר מבהיר את הכתמים ומייצר עור חלק נקי רענן וזוהר בשימוש יומיומי
למארז הטיפול לחצו כאן>


שלך באהבה
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿


יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור שלך? 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר: 052-6818263 אשמח לעזור 
x

#{title}

#{text}

#{price}