למה נוצרים כתמי פיגמנטציה / כתמי עור ואיך מטפלים בזה בצורה טבעית?

כתמי פיגמנטציה נוצרים כשפיזור הפיגמנט איננו אחיד: באזור מסוים ריכוזו גבוה ובאזור אחר תקין. אזור עם ריכוז גבוה של פיגמנט נראה ככתם פיגמנטציה.

סוגי פיגמנטציה עיקריים :
פיגמנטציה הורמונלית - מופיעה בעיקר בנשים בגיל הפוריות. קשורה להורמונים נשיים ומחמירה במצבים כמו נטילת גלולות, הריון או טיפולי פוריות.

כתמי שמש (כתמי כבד או כתמי גיל)- שכיחים יותר באנשים בהירי עור שנחשפו בצעירותם לשמש. מופיעים בעור הפנים, הידיים,  החזה. לעולם לא מופיעים בעור שמוגן דרך קבע מקרני שמש. פיגמנטציה זו מופיעה בגברים ונשים כאחת.
פיגמנטציה יכולה להופיע לאחר החלמת פצעי בגרות, בצלקות ניתוחיות, פציעות, ואפילו אחרי טיפולים קוסמטיים כמו הסרת שיער בלייזר, פילינגים וכו.
 
מהם הדרכים השונות לטיפול בכתמי פיגמנטציה?
 
הגנה מפני שמש– לא משנה מהי סיבת הפיגמנטציה, לקרינת השמש תמיד תפקיד בהחמרה. ולכן כל טיפול בכתמי פיגמנטציה מחייב הימנעות משיזוף ושימוש במסנני קרינה כדרך קבע.
תכשירי הבהרה– מבוססים בעיקר על מרכיבים שמאיטים את יצרת הפיגמנט על ידי תאי העור. תכשירי הבהרה חשובים במיוחד בטיפול בפיגמנטציה על רקע הורמונלי ובפיגמנטציה פוסט דלקתית.
פילינג וטיפולי לייזר–  נדרשת מיומנות מיוחדת בביצוע פילינג כשמדובר בכתמי פיגמנטציה

לטיפים ומתכונים בייתים לטיפול בפיגמנטציה עם מוצרים שיש בכל מטבח לחצו כאן>

מוזמנ לנסות את מארז הטיפול הטבעי של רוזליין בכתמי עור ופיגמנטציה, שיפור משמעותי כבר מהתחלת השימוש. המוצר מבהיר את הכתמים ומייצר עור חלק נקי רענן וזוהר בשימוש יומיומי
למארז הטיפול לחצו כאן>

שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿

 
יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור שלך? 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר: 
052-6818263 אשמח לעזור 
x

#{title}

#{text}

#{price}