למה לי קוסמטיקה טבעית עכשיו?

היא עולה יותר, היא פחות נגישה ויש אנשים שרגישים (גם) אליה. ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שיותר ויותר אנשים בוחרים לצרוך קוסמטיקה טבעית על פני הקוסמטיקה הקונבנציונאלית. 3 סיבות עיקריות ואזהרה אחת.
 


אם נשווה את המחירים של שמפו טבעי לעומת מחירים של שמפו רגיל, נגלה הבדלים, לא של עשרות אחוזים, של מאות אחוזים. הבדל בין קצת יותר מעשרה ₪ לשמפו רגיל ועד 200 ₪ לשמפו טבעי. אם נוסיף לזה את העובדה שקוסמטיקה טבעית מרוכזת בעיקר בחנויות טבע, אצל יצרנים ומשווקים פרטיים או נמכרת דרך אתרי אינטרנט, הרי שנשאלת השאלה מה גורם לכל כך הרבה אנשים להעדיף אותה?
 
סיבה 1: הוותיקה שבקוסמטיקה
קוסמטיקה טבעית היא לא המצאת העשור. גם לא המאה. היא כאן מאז האדם הקדמון, עת הוא למד להפיק שמנים ריחניים, מהצומח, להפגת ריחות גוף רעים. בהמשך, הפיקו המצרים והרומאים מוצרי קוסמטיקה מהצמחים לטיפוח עורם וגופם. הקוסמטיקה הטבעית היא הבלעדית בעולם שאין בה חומרים מהונדסים או סינטטיים. 
המרכיבים שלה  כוללים בעיקר שמנים צמחיים המופקים בכבישה קרה מזרעים, פירות ופרחים, שמנים ארומטיים, המופקים בתהליכי זיקוק מצמחים עלים, שורשים ופירות ריחניים
וחמאות צמחיות טבעיות המופקות בכבישה קרה.
 
סיבה 2: בריאה לגוף ולנשמה
עם ההתפתחות הטכנולוגית והייצור התעשייתי, גם תעשיית הקוסמטיקה החלה להשתמש בכימיקלים, בחומרים סינטטיים ובחומרים מהונדסים גנטית ממגוון סיבות. חלקן פסיכולוגיות (אנחנו אוהבים את הקצף שיוצר השמפו הרגיל), חלקן כלכליות (עלויות ייצור זולות בהרבה) וחלקן מענה על צרכים (מגוון עצום של ריחות מסונתזים). אלא שחומרים אלו נספגים בעור ועלולים ליצור בשימוש יתר רגישויות כמו יובש בעור, גרד, נשירת שיער ותופעות לא רצויות אחרות. קוסמטיקה טבעית אינה מכילה סיליקון, פרפין, שומן סינטטי ומוצרי נפט. המרכיבים הם  100% טבעיים ולכן הם שומרים ומגנים על העור ולא מזיקים לו, מרגיעים את הגוף ואת הנפש ומחזקים את המערכת החיסונית.
 
סיבה 3: עושה את העבודה
קוסמטיקה טבעית עושה את העבודה. ואפילו בגדול! מוצרים טבעיים איכותיים עובדים. השמנים הצמחיים משפרים את מראה העור, מזינים אותו ומשקמים את התאים שלו, השמנים הארומטיים משמשים לבישום ולעיסויים מפחיתים גרד, מרגיעים את העור ומחדשים את הרקמות שלו ובחמאות הטבעיות יש ויטמינים, מינראליים ואנטי אוקסידנטים המזינים את העור.
זאת הסיבה שתעשיית הקוסמטיקה הקונבנציונאלית לא פעם מנכסת למוצריה תגיות של "קוסמטיקה טבעית" למרות שהן מכילות גם חומרים לא טבעיים. קוסמטיקה טבעית המצהירה על עצמה ככזאת, אמורה להיות 100% מהטבע. כי טבעי זה הכי. הכי מזין, הכי מחזק, הכי מרגיע.
 
אזהרה: גם טבעי יכול להיות לא בריא. לחלק מהאנשים
ישנם אנשים שאלרגיים לפירות מסוימים או לצמחים מסוימים. למשל יש אנשים שאלרגיים לשמן שקדים. אם אתם כאלו, בדקו ביתר קפדנות את המרכיבים שמכילים המוצרים.

שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿

 

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור שלך? 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר: 
052-6818263 אשמח לעזור

 

 
 

 
x

#{title}

#{text}

#{price}