עיגולים שחורים? 5 סיבות לתופעה ושמן טבעי לטיפול
החיים מזמנים לנו, יחד עם השמחות והחגיגות, גם משברים ונפילות. ובימי קורונה? עוד יותר! כאלה שגורמים לנו לנדודי שינה, למתח ולחרדות. ככה קורה שיום אחד אנחנו קמות בבוקר ונחרדות לגלות עיגולים שחורים מתחת לעיניים!


להמשך קריאה לחצו כאן
 
נשירת שיער- הגורמים לבעיה ואיך ממזערים אותה

נשירת שיער מוגברת היא אחת התופעות היותר שכיחות שממנה מוטרדות נשים וגם לא מעט גברים אולי כי משחר ההיסטוריה שיער מלא ובריא מסמל בריאות ויופי.

להמשך קריאה לחצו כאן
 
תפרחת חיתולים: על הבעיה ועל חיסולה ללא סטרואידים   

תפרחת חיתולים היא אחת מבעיות העור היותר נפוצות ממנה סובלים תינוקות בני 15-4 חודשים. התפרחת גורמת לסבל ולנדודי שינה לתינוקות ולהורים. שוקלים משחה עם סטרואידים? עצרו וקראו מה יש לרוזליין להציע גם במצבי קיצון

להמשך קריאה לחצו כאן


 
טחורים- הסיבות לסיוט וקרם טבעי שישים לו קץ!

מעטים מעיזים לדבר על זה. על טחורים. אקנה? אקזמה? פטריות בציפורניים? לא כיף. אבל מדברים על זה. על טחורים? עדיף לסבול בשקט! אבל מי שסובל מטחורים יודע ששקט זה הדבר האחרון שיש לו בחיים.

  להמשך קריאה לחצו כאן 
פילינג טבעי לפנים- מה זה ולמה זה טוב?   

פילינג טבעי לפנים הוא אחד הפעולות הקוסמטיות היותר פשוטות שהפנים שלך יודו לך עליו. החשיפה לשמש, לחומרים מזהמים, יחד עם ההזדקנות הטבעית של העור לא מיטיבים עם עור הפנים שלנו. פילינג טבעי דווקא כן.

להמשך קריאה לחצו כאן
שמש שמש באה בימים: על קמטים בפנים, נזקי שמש אחרים ואיך נמנע מהם

הקיץ כבר כאן ואתו השמש הישראלית שאנחנו כל כך אוהבות. רגע לפני שאנחנו מקבלות את פניה בפנים חשופות כדאי שנזכור שיחד עם וויטמין D ושאר סגולות המרפא, שמביא אתו הכדור הצהוב, השמש גם יוצרת נזקים בלתי הפיכים. 

 
להמשך קריאה לחצו כאן
חוזרים לשגרת טיפוח
 

לאחר החגים כבר כאן ועמה הקימה המוקדמת בבוקר, ארגון הילדים, הפקקים לעבודה ושאר הלחצים. מרגישה על הפנים? אני מזמינה אותך לקרוא למה זה קורה ולאמץ כמה פעולת פשוטות של טיפוח טבעי שיחזירו לך את האור לפנים.

להמשך לקריאה לחצו כאן

מה בין קרם יום לבין מסיכת יופי מינרלית

מה ההבדל בין קרם יום לפנים של רוזליין לבין מסיכת היופי המינרלית שלה? כל מה שרציתן לדעת על המרכיבים השונים, השימושים והתוצאות. מוכנות? התחלנו!

להמשך קריאה לחצו כאן

פטרת ציפורניים: ככה תפטרו ממנה באופן טבעי
פטרת ציפורניים היא אחת התופעות היותר שכיחות באוכלוסייה, יותר מדבקות ויותר "עקשניות". היא לא כואבת, לרוב לא מסוכנת ובכל זאת כולם רוצים להיפטר ממנה.

להמשך קריאה לחצו כאן

x

#{title}

#{text}

#{price}