מאמרים

חוזרים לשגרת טיפוח

חוזרים לשגרת טיפוח

השגרה הלחוצה כבר כאן. איך היא משפיעה על עור הפנים שלך ומה ניתן לעשות בעניין לאחר החגים כבר כאן ועמה הקימה המוקדמת בבוקר, ארגון הילדים, הפקקים לעבודה ושאר הלחצים. מרגישה על הפנים? אני מזמינה אותך לקרוא למה זה קורה ולאמץ כמה פעולת פשוטות של טיפוח טבעי שיחזירו לך את האור לפנים.

בין קרם יום לבין מסיכת יופי מינרלית

כל מה שרציתן לדעת על ההבדלים בין קרם יום טבעי לפנים של רוזליין לבין מסיכת יופי מינרלית טבעית. מרכיבים, שימושים ותוצאות. מוכנות? התחלנו!

 

לא פעם, נשים תוהות ובצדק, מה ההבדל בין קרם יום טבעי לפנים לבין מסיכת יופי מינרלית?

שניהם מוצרים שניתן לרכוש כאן באתר של רוזליין ושניהם עוזרים לעכב את ההזדקנות הטבעית של העור ולשוות לו מראה גמיש וזוהר. ובכל זאת?

אני נוהגת לומר שזה קצת דומה למקלחת ריענון ביום חם לעומת מקלחת יסודית עם חפיפה.

 

חומצה הילארונית וקולגן בקרם יום? זה רק נשמע מפחיד...

גם קרם היום של רוזליין וגם מסיכת היופי המינרלית, מזינים את העור, משפרים את המראה שלו ומעכבים את ההזדקנות שלו. קרם היום מכיל תמציות צמחים, וויטמינים, מינרלים, שמנים ואפילו חומצה היאלורונית וקולגן. זה נשמע מפחיד, אבל אל פחד ואל מורא! מדובר בחומרים טבעיים לגמרי.

מרביתה של החומצה ההיאלורונית נמצאת בעור שלנו. היא דומה לג'ל והמבנה המולקולרי הענק שלה, מסוגל לספח אליו כמויות של מים. ככל שהריכוז שלה יהיה גבוה יותר, כך גם העור שלנו יקבל מראה זוהר ובריא. הקולגן, גם הוא חומר טבעי, הוא החלבון השכיח ביותר שנמצא בגופנו והוא מהווה בין 25 ל-35 אחוזים מכלל החלבונים בגופינו. הוא המרכיב העיקרי ברקמות החיבור שלנו וגם לו תפקיד חשוב במראה עור צעיר מאחר והוא נמצא בשכבה האמצעית של העור, שכבת הדרמיס המעניקה לעור יציבות.

אחרי גיל 30, לצערנו זה קורה יותר מהר ממה שהיינו רוצים, החומרים הטבעיים האלו מתדלדלים, בדיוק כמו חומרים אחרים שמוכרים לנו יותר, למשל, סידן שמתדלדל וגורם לדילול העצם, והעור שלנו הולך ומאבד מחיוניותו, מגמישותו ומהמראה הזוהר שלו.

זו בדיוק הסיבה לכך שקרם היום של רוזליין מכיל וויטמינים, מינרלים ואת כל החומרים הטבעיים האחרים. כדי להחזיר לגוף את מה שהוא מאבד.

 

מסיכת יופי מינרלית – כמו טיפול אצל קוסמטיקאית רק בבית

בעוד שקרם היום, מיועד לשימוש יום יומי המסכה? היא ליגה אחרת.

היא כמו טיפול יופי אצל קוסמטיקאית, רק בבית. פעם בשבוע, את עושה לך יופי של פינוק וחוסכת לך זמן וכסף. היא שומנית יותר מהקרם יום וכמות הוויטמינים והמינרלים בה גדולה יותר. זו הסיבה שככל שמשאירים אותה יותר זמן על העור, כך האפקטיביות שלה גדולה יותר.

 

ישנן המון סוגים של מסכות לפנים. כאלו שנראות כמו מסיכות לפורים. עבות ומוצקות, אחרות, נספגות בעור. מסיכת היופי המינרלית של רוזליין, היא מהסוג השני. היא נספגת בעור, ללא צורך בקילוף או רחצה. כל מה שנדרש זה להוריד את השאריות שלה עם טישו או עם מגבת לחה.


 

האם אפשר לוותר על המסכה אם משתמשים בקרם ביום יום?

התשובה שלי: האם מקלחת להתרעננות ביום לוהט מחליפה מקלחת יסודית עם חפיפה?

לא רק שלא מוותרים, אלא שבוחרים גם וגם. כי לכל מוצר התפקיד שלו.

הרכישה דרך האתר. אז בנות, לכו לקנות ושובו לספר לי על ההרגשה והתוצאות כאן בפייס.


 
 

הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}