מה ההבדלים בין קרם לסרום?

אני מקבלת הרבה שאלות שנוגעות לטיפוח היום יומי של הפנים והאפקט האמיתי של סרום לעומת קרמים "רגילים". הרבה אנשים אינם מודעים למאפיינים השונים של כל אחד מאלו. השילוב של קרם וסרום הוא שנותן את האפקט של עור בריא וזוהר באמת.

סרום הוא בדרך כלל נוזל, בעל מרקם קל ורך. המאפיין המרכזי שלהם הוא הריכוז הגבוה של חלקיקי חומר פעיל פר מיליליטר, כך שהספיגה של התאים את החומר גבוהה מאוד. אפילו כשמשתמשים בכמות קטנה מאוד, סרום יכול לתת הזנה ישירה ועמוקה לשכבה העמוקה של העור שנקרא stratum corneum..
הנה מאפיינים המייחדים את הסרום:
  • ספיגה מיידית
  • ריכוז גבוה של רכיבים ביולוגיים וחמרים פעילים
  • משפר את התפקודיות של העור
  • מזין את העור, לאו דווקא מלחח אותו
  • בעל אפקט סינרגטי כאשר משתמשים בו לפני מריחת קרם פנים.
לקרמים, לעומת זאת, יש פעולה של אספקת לחות, זאת מכיוון שהם מכילים ריכוז גבוה יותר של רכיבים שומניים וריכוז נמוך יותר של מים. למרות שלקרם וסרום יכולים להיות רכיבים פעילים דומים, ושניהם משפיעים על העור לטובה, קרם וסרום הם מוצרים שונים מאוד.
 לאור כל זאת, חשוב לבחור סרום בעל הרכב המתאים להשפעה שאתן מחפשות. לעומת זאת, אנחנו יודעים שבחירת קרם לחות לפנים תלוי בסוג והרכב העור כמו עד כמה הוא שומני או יבש.

איך משתמשים בסרום וקרם?
שימוש משולב בקרם וסרום מבטיח עלייה באפקטיביות. לכן אני ממליצה לך על שגרת טיפוח יומית המבוססת על ניקוי עדין, טיפול בעור סביב העיניים והשפתיים ואז מריחת הסרום. לאחר שהסרום נספק לחלוטין מומלץ למרות קרם לחות ורק בסוף למרוח מייק אפ.
לאור הריכוז הגבוה של חומרים פעילים בסרום, כדאי להשתמש בו בטיפות קטנות, למרות על הפנים ולעסות עד כיסוי מלא של עור הפנים. אלו השלבים:
  • ניקוי יסודי של הפנים.
  • מריחת הסרום על האזורים החשובים ביותר: מצח, סנטר, לחיים ואף. שפשוף הסרום לתוך העור באופן אופקי, מהחלק הפנימי החוצה.
  • מריחת קרם לחות.
  • ייתכן שיש צורך למרוח את הסרום בבוקר ובערב. רצוי לקרוא את ההוראות המופיעות על גבי האריזה.
 
האם כדאי להסתפק בסרום ולוותר על קרם לחות?
הספיגה המהירה של הסרום, והעובדה שיש בו ריכוז נמוך של שמן, גורם לעור להרגיש נקי ולח. אבל זו רק תחושה, ואין זה המצב האמיתי. לפיכך, אני ממליצה להשתמש גם בסרום וגם בקרם לחות. הסרום מזין את העור ומחדש אותו ואילו הקרם מספק לעור לחות בשכבות היותר חיצוניות, כך שהשילוב בין השניים יבטיח שהעור שלנו ישאר מטופח, לח מספיק ובריא.

שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿

יש לכם שאלה? לא יודעים האם זה מתאים לכם?
מוזמנים ליצור קשר בטלפון 
052-6818263 אשמח לעזור


 
x

#{title}

#{text}

#{price}