פילינג טבעי לפנים - מה זה ולמה זה טוב ?

פילינג טבעי לפנים הוא אחד הפעולות הקוסמטיות היותר פשוטות שהפנים שלך יודו לך עליו. החשיפה לשמש, לחומרים מזהמים, יחד עם ההזדקנות הטבעית של העור לא מיטיבים עם עור הפנים שלנו. פילינג טבעי דווקא כן.

 
הפילינג בפירוש מאנגלית הוא קילוף
הכוונה להסרה של תאים מתים. יש כמה סוגים של פילינג. פילינג טבעי מוגדר כפילינג שטחי. דהיינו הוא מסיר, הסרה מינימאלית, את התאים המתים מבלי לפגוע בתאים החיים כך שהתאים החיים מתגלים ומקנים לעור מראה זוהר. פילינג זה יעיל בטיפול של כתמים קלים, יובש בעור, קמטוטים קלים ואקנה.
 
מהותו של הפילינג הטבעי הוא בריענון שהוא מעניק לעור לטווח קצר. הסרת התאים המתים יכולה להיעשות באמצעות חומציות דוגמת לימון או באמצעות גרגירי פירות, שיבולת שועל ועוד. אפשר לעשות פילינג טבעי אצל קוסמטיקאית או לרכוש את המוצר ולעשות לבד בבית. יש גם לא מעט מתכונים ביתיים שניתן לרקוח לבד עם מוצרים בסיסיים. תמיד מומלץ לקרוא היטב את ההוראות לפני השימוש ולהתייעץ, בייחוד אם זו היכרות ראשונה שלך עם המוצר.
 
פילינג בינוני ועמוק נעשה באמצעות תמיסות כימיות או לייזר הללו יוצרות כוויה של העור ובכך מעודדים את התחדשותו. פילינג בינוני או עמוק דורש התערבות של רופאים או מכשור שמופעל על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, הוא מכיל סיכונים בריאותיים ומצריך זמן ארוך להתאוששות אחרי הטיפול.
יעיל למקרים של כתמים קשים, פיגמנטציה, קמטים עמוקים ועוד. פילינג בינוני או עמוק אינו ענין פשוט.
 
אבל למה לסבך דברים כשאפשר לפשט אותם?
ופשוט זה פילינג טבעי. גרגירים של פרי או צמח מעורבבים יחד עם שמנים ארומתרפיים וצמחי מרפא. בפילינג טבעי אין סיכונים. אם חוששים מתגובה אלרגית, לאחד מהמרכיבים הטבעיים,  מומלץ לבדוק את רגישות העור במקום קטן וצנוע לפני השימוש על כל הפנים. פילינג מיטיב עם העור שלנו כמו כל דבר טבעי שמיטיב עם גופינו: תזונה טבעית, תכשירי טיפול טבעיים ועוד.
 
תדירות הטיפול משתנה מעור לעור לרוב בין פעם בשבוע לפעם בשבועיים תמיד ניתן להתייעץ לפני הטיפול. העיסוי עם הגרגירים נעשה על פנים רטובות בעדינות ובתנועות רכות וסיבוביות.

 שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים
 ​🌿

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור שלך? 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר:
 052-6818263 אשמח לעזור

 
x

#{title}

#{text}

#{price}