קמטים בפנים ובמיוחד באזור העיניים​

ממחקר שפורסם ב-2013, נמצא כי קרני השמש אחראיות ללא פחות משמונים אחוז מכלל הקמטים המופיעים בפנים. הסברה הרווחת היא שקרני ה-UV גורמת לייצור רדיקלים חופשיים בתאי העור, שמזיקים לו ומובילים, עם הזמן, לפגיעה ברקמות החיבור של העור, אלסטין וקולגן ובהתאם לכך גורמים להופעת קמטים. ואם זה לא היה מספיק, אז חשיפה לשמש ללא משקפי שמש גורמת לנו לצמצם את עינינו, מה שעלול להוביל להופעת קמטוטים בצדי העיניים. העור שסביב העיניים דק יותר ב-40 אחוז מהעור בשאר הפנים ולכן הוא פגיע במיוחד לנזקים וקמטים. אז אל תשכחו למרוח קרם הגנה גם באזור הזה וכמובן, לא לצאת מהבית בלי משקפי שמש עם הגנה טובה נגד UV.


אקנה וראשים שחורים
חשיפה ממושכת לעור השמש גורמת ליובש בעור, המוביל לתגובה של בלוטות השומן שמפרישות יותר סבום בעור (כדי ללחח אותו) - והתוצאה של זה היא הצטברות של תאי עור מתים שחוסמים את הנקבוביות, גורמים לראשים שחורים ולהופעת פצעונים. בנוסף לכך, ההזעה בקיץ גם היא חוסמת את הנקבוביות ומובילה לאקנה. אז אל תשכחו להקפיד לרחוץ פנים היטב אם הזעתם ואם נחשפתם לאור השמש. בלי קשר, שטיפת פנים צריכה להיות חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח היומיומית שלכם.


אדמומיות בלחיים
בעת שהייה בחוץ ביום שמשי, החום מרחיב את כלי הדם באזור הלחיים. אבל כשאתם מגיעים לאזור ממוזז וקריר, כלי הדם יתכווצו שוב. בקיץ, אנחנו נעים תמיד מאזור חם לאזור ממוזג והפעולה החוזרת ונשנית הזו, שגורמת להרחבה והתכווצות כלי הדם בתדירות גבוהה, עלולה לבסוף להוביל לפגיעה בכלי הדם, הגורמת למראה אדמומי בלחיים.
x

#{title}

#{text}

#{price}