תפרחת חיתולים: על הבעיה ועל חיסולה ללא סטרואידים

תפרחת חיתולים היא אחת מבעיות העור היותר נפוצות ממנה סובלים תינוקות בני 15-4 חודשים. התפרחת גורמת לסבל ולנדודי שינה לתינוקות ולהורים. שוקלים משחה עם סטרואידים? עצרו וקראו מה יש לרוזליין להציע גם במצבי קיצון

תפרחת חיתולים היא אחת מהתופעות היותר שכיחות אצל תינוקות בני 15-4 חודשים. מדובר בדלקת של העור המתבטאת בעור אדום ומגורה שלעיתים כולל גם יובש קיצוני, חתכים ופצעים ממש,
באזורים אותם מכסה החיתול- ישבן, ירכיים פנימיות ואברי מין.
 
הסיבות השכיחות לתפרחת חיתולים
ישנן מספר סיבות שיכולות לגרום לתפרחת של העור אצל תינוקות ביניהן: חשיפה ממושכת לצואה או לשתן, שלשולים או מספר יציאות מוגבר, לעיתים כתוצאה משימוש באנטיביוטיקה או משינוי תזונתי.
תגובה אלרגית למגבונים, סבונים, אבקת כביסה ומרככי ככביסה גם הם יכולים לגרום לתפרחת כמו גם בגדים צמודים, טיטול הדוק ואי הקפדה על רחצה יומית.
 
תינוקות עם אסטמה של העור או סבוריאה נוטים לסבול יותר מהתופעה. והיא גורמת סבל ועוד איך. לתינוק וגם להורים. כשהטוסיק בוער? מנוחה אין. הרבה דמעות וצרחות דווקא יש.
 
טיפול טבעי ויעיל בכמה פעולות פשוטות
ברבים מהמקרים ניתן להימנע מהתופעה או להתגבר עליה בכמה פעולות פשוטות וטבעיות:
החלפה מיידית של חיתול רטוב או מלוכלך, רחיצת המקום במים חמימים עם צמר גפן, ייבוש טוב של המקום, ואוורור המקום, ללא טיטול, עד כמה שניתן.
 
את המקלחת היומית מומלץ לעשות עם סבון טבעי ללא כימיקלים וחומרים מהונדסים.
הסבון המתוק שלנו, בהחלט יענה על הדרישות. לאחר הרחצה, להקפיד על ייבוש עדין אך יסודי
של המקום. לתת למקום להתייבש עוד מעט באוויר הפתוח, ככל הניתן, למרוח שכבה נדיבה של קרם החתלה טבעי של רוזליין  ולחתל בחיתול לא הדוק.
להלביש בבגדים מעט רחבים.
 
הקפדה על כל אלו, יאפשרו לכם לשוב ולהסניף את הטוסיק של התינוק שלכם. כי אין בעולם כמו טוסיק חלק של תינוק. מניסיון של לקוחות, קרם ההחתלה עובד גם במקרי קיצון!


שלכן באהבה 
רוזליין כשיופי וטבע נפגשים ​🌿


יש לך שאלה? רוצה להתייעץ? לא יודעת מה מתאים לך לפי סוג העור שלך? 
מוזמנת לשלוח הודעה או להתקשר: 
052-6818263 אשמח לעזור 

 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}