רוזי דבוש, 

נעים מאוד!

ואני הבעלים של מותג הבוטיק “רוזליין” קוסמטיקה טבעית – מוצרי טיפוח וטיפול המתאימים לתינוקות, נשים, גברים ונוער, במיוחד לבעלי עור רגיש.

אנו עובדים עם חומרים באיכות גבוהה, משלבים שמנים אתרים וארומתרפיה במוצרינו. אנו ברוזליין מאמינים בקוסמטיקה שמדברת בשפת הגוף והעור, שיודעת לטפל, לחזק, למצק, להזין וליפות בדרך הכי קרובה לטבע.

אנו שמים דגש מיוחד על יחס אישי, הגינות, יושרה ובעיקר קשב על מנת להעניק את הטוב ביותר בהתאם לצורך.

קצת עליי…

שנים עבדתי בחברת ביטוח, עם משכורת מעולה וכל התנאים שרק אפשר לחלום עליהם. אבל… לא הייתי מאושרת, משהוא היה חסר לי, הרגשתי שאני לא ממלאה את הייעוד שלי.

כאשר חשבתי על מה שאני רוצה לעשות כש”אהיה גדולה” לא הייתי בטוחה, אבל על השם לא היה שום וויכוח “רוזליין” !

בגיל 46 התחלתי לסבול מגלי חום, עליתי במשקל, סבלתי ממצבי רוח (תופעות של גיל המעבר). ניגשתי לרופאת המשפחה ושם קבלתי מרשם לכדורים, לתדהמתי הרשימה של תופעות הלוואי להורמונים שנתנו לי היו באורך הגלות והחלטתי לוותר על הכדורים, שהרפואה הקונבנציונלית נתנה לי. התעקשתי לחפש דרך טבעית ופחות מזיקה לגוף לפתור את האתגר שלי.

פניתי למקורות של תרופות סבתא, כמו בילדותנו חיפשתי את הפתרון הטבעי שיעזור לי להיפטר מגלי החום, עצבנות וחוסר השקט…בזמן הזה התחלתי להבין שיש כאן עולם ומלואו.
התחלתי לחקור את העולם המופלא של מוצרים טבעיים שיניתי את כל התזונה שלי, שיניתי את ההרגלים, וכל חיי השתנו לטובה. כל יום שעבר הרגשתי טוב יותר כמו במטה קסם..
נרשמתי לקורס ארומתרפיה וגיליתי עולם מופלא והתאהבתי.

בהתחלה רקחתי מוצרים לקרובים , למשפחה לחברים ואז החלו לפנות אלי עוד ועוד נשים להתייעצות ובקשות למוצרים טיפוליים וקוסמטיים
הביקוש גבר וההזמנות גדלו וכל השאר הסטוריה…
כך נולד המותג “רוזליין”.

כיום רוזליין מייצרת ומספקת מוצרים לטיפוח ויופי, לטיפול כמו אנטי אייגינג, אקנה, פסוריאזיס, טחורים ועוד.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולגלות את כל היופי של הטבע.
לא מצאתם מה שאתם מחפשים? לא יודעים מה מתאים לכם?
מוזמנים להתקשר או לשלוח הודעה נשמח לעזור – 052-6818263
רוזי דבוש, רוזליין כשיופי וטבע נפגשים 🌿

היכונו לנסות, להתלהב ובעיקר להתאהב!